Tagad arī pie mums ir iespējams iegādāties mūsu piedāvātās mēbeļu kolekijas un interjera priekšmetus kredītā sadarbībā ar InCREDIT GROUP.

 

InCREDIT GROUP preču kredīts ir iespēja nopirkt to, ko vēlaties visvairāk, bet maksāt tieši tik, cik ir ērtāk Jums! Preču kredīts ir unikāls piedāvājums, jo atšķirībā no ierastās kārtības, kad klients var izvēlēties tikai atmaksas termiņu, InCREDIT GROUP preču kredīts ļauj izvēlēties sev ērtāko ikmēneša maksājuma summu un tai pielāgot atmaksas termiņu! 

 

Izdevīgs kredīts precēm bez ķīlas un pirmo iemaksu no 0 %

Ikviens vēlas dzīvot savu dzīvi šodien, kad tas ir iespējams, nevis to atlikt uz vēlāku laiku. Tāpēc, lai cilvēki varētu pasūtīt mūsu piedāvātās mēbeles un interjera priekšmetus ātri, ērti un vienkārši, kredītu kompānija InCREDIT GROUP piedāvā izdevīgu patēriņa kredītu bez ķīlas, kuru Jūs variet noformēt pie mums vai Jums tuvākajā kreditēšanas centrā.

 

InCREDIT GROUP piedāvā uzņēmumiem un privātpersonām patēriņa kredītu bez ķīlas mūsu piedāvātajām mēbeļi kolekcijām un interjera priekšmetiem. 

Jūs varat noformēt izdevīgu patēriņa kredītu bez ķīlas mūsu salonā "Lamonte", iegādājoties Jums aktuālās mēbeles vai interjera priekšmetus.

Patēriņa kredīta saņemšanas noteikumi

  • Patēriņa kredītu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 21 līdz 70 gadiem*.
  • Aizdevuma summa: no 70 EUR  līdz 5000 EUR.
  • Patēriņa kredīta termiņš: līdz 4 gadiem.

*līdz 70 gadiem kredīta termiņa beigās

 

 

Kopā ar mums mēs piedāvājam bezprocentu kredītu akcijas, kuru laikā varat noformēt patēriņa kredītu bez kredītprocentiem pat uz veselu gadu, tā ļoti izdevīgi iegādājoties Jums nepieciešamo preci. Sekojiet līdzi InCREDIT GROUP jaunumiem un noķeriet izdevīgo brīdi tieši Jūsu pirkumam!

 

Izsniedzam Patēriņa Kredītus arī juridiskām personām, informāciju skatīt - kredīts uzņēmumiem.

 

Lai izvēlētos Jums izdevīgāko kredītu izmantojiet kredīta kalkulatoru mājas lapā www.incredit.lv!

 

Kredīts no InCREDIT GROUP

Pagaidām šajā kategorijā nav nevienas preces.

   Oficiālie pārstāvji Latvijā