Kā izvēlēties

Mūžīgās kaitinošās situācijas darbā, mājas rūpes, pastāvīgs svarīgu lietu juceklis, kā rezultātā cilvēkam rodas spēku izsīkums. Lai justos normāli un neizietu no ierastā ritma, nepieciešams kā nākas izgulēties. Tomēr ne visi zina par to, ka komfortablu miegu nodrošina ne tikai ērti spilveni, siltas segas, bet arī matrači.

Matrača meklēšanas process būtiski paātrināsies, ja zinām dažus galvenos parametrus, ko nepieciešams ņemt vērā.

Atsperu un bez atsperu matrači

Pēc savas uzbūves matračus iedala: atsperu un bez atsperu. Protams, šie tipi būtiski atšķiras viens no otra. „Uzvarētāju” no tiem izšķirt nevar: to uzdevumi ir dažādi.

Viennozīmīgi, ja cilvēkam ir problēmas ar sirds-asinsvadu sistēmu, tad tam vajadzīgs bez atsperu matracis. Kā pildviela ideāli piemērots kokoss. Tāds izstrādājums būs pietiekami stingrs, sekojoši, materiāls būs piemērots ne visiem.

Citā gadījumā jāizvēlas matrači, kas pildīti ar lateksu. Mīksts, maigs miegs, ērts – lūk, ko cilvēks iegūs galarezultātā. Tāpat latekss ir elastīgs – tas uztur cilvēka ķermeni un to aptver.

Atsperu matračiem no jūras zālēm un vilnas šķiedrām ir ilgs kalpošanas laiks un tie ir ekoloģiski. Tieši šo faktoru dēļ preces ir iecienītas un ļoti pieprasītas, bet cena tādiem matračiem parasti augstāka.

Apvalki

No apvalkiem tāpat daudz kas atkarīgs. Labākais variants – elastīgi un izturīgi žakarda audumi. Apvalkus iedala divās kategorijās – noņemamie un nenoņemamie. Noņemamā apvalka pluss ir tas, ka tas ir praktisks lietošanā. Tajā pašā laikā nenoņemamie apvalki piedod matracim izturību/stingrību, kas nav mazsvarīgi.

Rezultāts

Augstāk sniegtie padomi ļauj izdarīt pareizo izvēli. Noteikumu nav daudz, tāpēc izvēlēties piemērotu matraci būs samērā viegli. 

Matraču cenu lapas

 

Pocket veida matrači.pdf                         Bez atsperu Springless matrači.pdf                          Bonel veida matrači.pdf  

 

 

Matraču virsmas holofaibers.pdf   

Matrači

Pagaidām šajā kategorijā nav nevienas preces.

   Oficiālie pārstāvji Latvijā